Pracownik obróbki skory
  • Bolesławiec, bolesławiecki, dolnośląskie
Bolesławiec
East Lions
16. 10. 2024

Dla swojego klienta poszukujemy pracowników do zakładu zajmującego się obróbką materiałów skórzanych dla klienta pracującego dla branży samochodowej

Stanowisko: Pracownik obróbki skóry

Obowiązki:

• Prace związane z barwieniem i wykończeniem skóry

• Naciąganie materiału na specjalne haki

• Wyjmowanie materiału z bębnów i kadzi z wodą

• Prace transportowe ręczne i mechaniczne

• prace porządkowe oraz inne prace pomocnicze

Oczekiwania:

• Bardzo dobry stan zdrowia

• Umiejętność pracy w grupie

• Obowiązkowość i sumienność

• Znajomość języka polskiego komunikatywny

Warunki Pracy:

• Praca w systemie zmianowym: 06:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 06.00 od poniedziałku do piątku (w sytuacji zwiększonej produkcji również w sobotę)

• Proponujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Stawka: 4300 zł brutto + dodatki i premie (dodatki za nocki 20%, nadgodziny 50 %, soboty 100%

• Odzież i buty robocze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w dynamicznie rozwijającej się firmie!

  • Praca Bolesławiec
  • Pracownik fizyczny Bolesławiec
  • Pracownik produkcji Bolesławiec
  • Pracownik biurowy Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699