Pracownik obróbki metalu
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
REAC Components Sp. z o.o.
23. 4. 2024

REAC Components Sp. z o.o. należy do MS Group, która zajmuje się produkcją siłowników, systemów podnoszenia i przechyłu oraz ręcznych urządzeń sterujących stosowanych głównie w urządzeniach medycznych i rehabilitacyjnych.Do naszego zakładu znajdującego się w strefie ekonomicznej w Zielonej Górze (Nowy Kisielin) poszukujemy kandydata na stanowisko: Pracownik obróbki metalu

Obowiązki

  • Przygotowanie detali do malowania: czyszczenie, odtłuszczanie,
  • Przygotowanie detali do wysyłki: kalibrowanie, gwintowanie, czyszczenie powierzchni,
  • Kontrola jakościowa detali przed wysyłką,
  • Pakowanie detali,
  • Prace porządkowe w obrębie malarni i przygotowania detali do malowania,

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe/średnie techniczne
  • mile widziana znajomość podstaw rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
  • zaangażowanie
  • chęć podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • praca w systemie: 2 zmiany (poniedziałek-piątek)
  • atrakcyjne warunki płacowe -wypłata na czas!
  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, dopłatę do kolonii i paczki dla dzieci pracowników)
  • pożyczki pracownicze
  • ofertę grupowego ubezpieczenia + opiekę medyczną
  • przyuczenie do zawodu / zdobycie nowego doświadczenia

  • Odwiedź nas na: YouTube: REAC Components - part of REAC Group
  • Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV odpowiadając na ogłoszenie lub o kontakt pod nr telefonu: 515424723

  • Praca Zielona Góra
  • Pracownik biurowy Zielona Góra
  • Pracownik fizyczny Zielona Góra
  • Pracownik kolei Zielona Góra
  • Pracownik umysłowy Zielona Góra
  • Pracownik ochrony Zielona Góra
  • Pracownik socjalny Zielona Góra
  • Pracownik produkcji Zielona Góra
  • Pracownik instytucji kultury Zielona Góra
  • Pracownik na wysokościach Zielona Góra
  • Pracownik administracyjno - biurowy Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190