Pracownik obróbki drewna / Lakiernik meblowy
  • Chrzanów
Chrzanów, Chrzanów, Małopolskie, Polska
ZPSV
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
- Praca z artykułami drewnianymi- przygotowanie elementów
- Obsługa specjalistycznych narzędzi
- Czytanie rysunków technicznych
- Lakierowanie mebli - oddzielne stanowisko
Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Dostępność, zaangażowanie i dokładność
- Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
Co oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
- Praca od poniedziałku do piątku, jedna zmiana (6:00 - 14:00)
- Umowę o pracę lub kontrakt B2B
- Możliwość zakwaterowania
- Możliwość dodatkowych godzin pracy przy montażach (14:00 - 18:00)
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza kontaktowego

  • Praca Chrzanów
  • Lakiernik Chrzanów
  • Pracownik biurowy Chrzanów
  • Pracownik fizyczny Chrzanów
  • Pracownik produkcji Chrzanów
  • Chrzanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055