Pracownik naukowo - techniczny
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
16. 5. 2024

zatrudni w Zakładzie Patofizjologii Starzenia i Chorób Cywilizacyjnych, na stanowisko:

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:

  • udział w realizacji projektów naukowych
  • nadzór nad aparaturą naukowo-badawczą
  • nadzór nad zasobami magazynowymi jednostki
  • odbieranie materiału biologicznego ze współpracujących szpitali i zakładanie hodowli komórkowych
  • poszerzanie wiedzy w oparciu o literaturę naukową
  • poszerzanie umiejętności eksperymentalnych poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • prezentacja wyników badań na konferencjach naukowych

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:

  • wykształcenie wyższe w obszarze analityki medycznej, biotechnologii lub biologii eksperymentalnej

Mile widziane:

  • utrwalona w Kandydacie(-tce) chęć trwałego związania swojej dalszej kariery z pracą naukową
  • doświadczenie w pracy z hodowlami komórkowymi (komórki ludzkie)
  • doświadczenie laboratoryjne w następujących obszarach: badania immunoenzymatyczne ELISA, cytometria przepływowa, qPCR, badania immunofluorescencyjne (mikroskopia), westen blot

Oferujemy:

  • możliwość prowadzenia badań naukowych w prężenie rozwijającym się zespole, jednym z wiodących w Polsce w zakresie badań nad starzeniem komórkowym i patogenezą przerzutów nowotworowych. Tematyka badań – mechanizmy starzenia się komórek; badania związków między procesem starzenia komórkowego a przerzutami komórek raka jajnika; badania molekularnych mechanizmów rozwoju wznowy raka jajnika
  • kandydat będzie miał zapewnioną opiekę naukową, udział w projektach naukowych, możliwość udziału w konferencjach naukowych i szkoleniach; udział w publikacjach naukowych
  • otwarte możliwości dalszego rozwoju akademickiego, w tym przygotowania rozprawy doktorskiej

  • Praca Poznań
  • Redaktor naukowy Poznań
  • Redaktor techniczny Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322