Pracownik na mieszalni pasz / operator elewatora zbożowego
  • Siedlec
Siedlec, Siedlec, Wielkopolskie, Polska
Ferma Materna
12. 10. 2024

Ferma Drobiu poszukuje osoby zainteresowanej na stanowisko: PRACOWNIK NA MIESZALNI PASZ / OPERATOR ELEWATORA ZBOŻOWEGO
Zakres obowiązków:
- przyjmowanie dostaw w autocysternach i big bagach
- obsługa programu na mieszalni pasz / elewatorze zbożowym
- kontrola ilościowa naważonych produktów
- kontrola podczas wywożenia produktów z magazynu
- czynności konserwacyjne oraz drobne naprawy
- obsługa suszarni do zboża
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy
Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe ( mile widziane wykształcenie średnie w zakresie elektromechaniki)
- uprawnienia na wózki widłowe (będzie dodatkowym atutem)
- prawo jazdy kat. T (będzie dodatkowym atutem)
- znajomość obsługi komputera
- umiejętność współpracy w zespole,
- odpowiedzialność,
- dyspozycyjność.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- praca w przyjaznej atmosferze,
- ubezpieczenie na życie
- pakiet zdrowotny
- system pracy zmianowej

  • Praca Siedlec
  • Operator Siedlec
  • Operator maszyn Siedlec
  • Pracownik biurowy Siedlec
  • Pracownik fizyczny Siedlec
  • Pracownik produkcji Siedlec
  • Siedlec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183