Pracownik na magazynie DHL
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, małopolskie, Polska
TMF-Jobs B.V
9. 10. 2024

Klient: DHL Beringe / SD Worx Staffing SolutionsStanowisko: LogistikaLokalizacja: Weert,Eindhoven,Beringe HolandiaOpis stanowiska:Szukasz pracy od zaraz? DHL oferuje dynamiczne środowisko pracy z możliwością rozwoju. Nie masz doświadczenia w logistyce? Żaden problem – zapewniamy wsparcie i szkolenia, abyś mógł się rozwijać.

1

Obowiązki

  • odbieranie zamowien
  • pakowanie
  • przygotowywanie do wysylek
  • szkolenia na wozki /obsluga wozkow

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Brak wcześniejszego doświadczenia w logistyce nie stanowi problemu
  • Możliwość dostarczenia VOG (Zaświadczenia o Niekaralności)
  • prawo jazdy mile widziane

Oferujemy

  • prace na stale
  • zakwaterowanie
  • dojazd do pracy
  • tygodniowe wynagrodzenie
  • ubezpieczenie
  • opieke koordynatora

  • Minimalne wynagrodzenie brutto w wysokości €2300 miesięcznie
  • 30% dodatku zmianowego za pracę w nadgodzinach i po godzinie 18:00
  • Dzienne dofinansowanie dojazdów (maks. €9,30)
  • 25 dni płatnego urlopu rocznie oraz 8,33% dodatku urlopowego
  • Możliwość podwyżki po kilku miesiącach
  • Plan emerytalny po 8 tygodniach pracy
  • Możliwości zdobycia certyfikatów na EPT, OPT, wózki widłowe i wózki wysokiego składowania
  • Informacje o usłudze:
  • Stawka godzinowa: €13,68

  • Praca Nowy Sącz
  • Pracownik na wysokościach Nowy Sącz
  • Pracownik kolei Nowy Sącz
  • Pracownik umysłowy Nowy Sącz
  • Pracownik produkcji Nowy Sącz
  • Pracownik ochrony Nowy Sącz
  • Pracownik fizyczny Nowy Sącz
  • Pracownik socjalny Nowy Sącz
  • Pracownik biurowy Nowy Sącz
  • Pracownik instytucji kultury Nowy Sącz
  • Pracownik ds. administracji Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238