Pracownik na Magazynie
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę zlecenie,
  • darmowy transport z Wrocławia do miejscowości Magnice
  • wynagrodzenie godzinowe 28.10 zł brutto

Zadania:

  • kompletowanie zamówień (praca ze skanerem),
  • układanie towaru na półkach,
  • składanie towaru zgodnie z zamówieniem oraz jego sortowanie,
  • pakowanie i przygotowywanie do wysyłki.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy 4/2 (4 dni pracy, 2 dni wolne) w systemie 2-zmianowym (6:00-16:30, 18:00-4:30),
  • gotowość do pracy fizycznej,
  • sumienność, skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik instytucji kultury Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251