Pracownik na linii uboju Indyka
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, wielkopolskie, Polska
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
14. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wyciąganie indyków z klatek i zawieszanie ich na linii ubojowej,
  • Wykonywanie prac na linii produkcyjnej,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz o powierzony sprzęt,
  • Przestrzeganie zasad i przepisów BHP.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy zmianowej (16.00-24.00 i 24.00-8.00),
  • Sprawność fizyczna,
  • Chęć i zapał do pracy,
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, lub chęć do jej wyrobienia.

To oferujemy

  • Przyuczenie - szkolenie stanowiskowe,
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wysokie i terminowe wynagrodzenie z możliwością premiowania,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w atmosferze wzajemnego wspierania się i wymiany doświadczeń,
  • Paczki świąteczne,
  • Zniżki na produkty firmowe.

  • Praca Bolesławiec
  • Pracownik biurowy Bolesławiec
  • Pracownik fizyczny Bolesławiec
  • Pracownik produkcji Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190