Pracownik myjni w zakładzie produkcyjnym
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Województwo małopolskie, Polska
Bell Polska Sp. z o.o.
7. 9. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem firma Bell Polska Sp. z o.o.

należąca do szwajcarskiej grupy Bell Food Group,

która jest jedną z największych firm zajmujących się przetwórstwem mięsnym w Europie

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • mycie pomieszczeń wraz ze znajdującymi się tam urządzeniami i sprzętem

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • prywatna opieka medyczna
  • świadczenia socjalne i paczki na święta

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialność, obowiązkowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia

  • Praca Niepołomice
  • Pracownik biurowy Niepołomice
  • Pracownik produkcji Niepołomice
  • Pracownik fizyczny Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584