Pracownik myjni samochodowej
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, pomorskie, Polska
Indeka Sp. z o.o.
10. 8. 2024

Indeka to firma rodzinna z ponad 35 letnim doświadczeniem, która na przestrzeni lat rozwinęła się w znaczącego w regionie przewoźnika, spedytora oraz operatora logistycznego. Mając do dyspozycji flotę ok. 250 pojazdów oraz centra logistyczne o powierzchni ok. 100.000 metrów kwadratowych, z sukcesem świadczy usługi dla czołowych producentów w regionie i Europie. Indeka z sukcesem rozwinęła działalność spedycyjną przez spółki powiązane w Hiszpanii oraz w Polsce. Posiadamy również swoje oddziały w Holandii. Współpracujemy z największymi firmami na rynku nieustannie się rozwijając oraz umacniając naszą pozycję przy zachowaniu najwyższych standardów. W celu dywersyfikacji działalności zamierza rozszerzyć pakiet świadczonych usług o spedycję morską oraz kolejową. Jeżeli chcesz dołączyć do zgranego i doświadczonego zespołu nowoczesnej, europejskiej firmy transportowo - spedycyjnej stawiającej na rozwój, to ogłoszenie może być właśnie dla Ciebie.

Obowiązki

  • 1. Obsługa myjni samochodowej
  • 2. Pomocnik operatora myjni
  • 3. Wykonywanie prac porządkowych oraz dodatkowych w miejscu pracy

Wymagania

  • 1. Zasadnicze podstawowe/średnie
  • 2. Podstawowa znajomość technik mycia
  • 3. Mile widziane prawo jazdy kat. C/C+E
  • 4. Zdolność do pracy fizycznej i ręcznej
  • 5. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • 6. Umiejętności: praca w zespole
  • 7. Cechy osobowości: komunikatywność, pracowitość, dyspozycyjność, samodzielność

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia
  • terminowość wypłat
  • Praca od pn do pt w godz. od 6:00 do 15:00/ 12:00-21:00 sb od 6:00 do 14:00/10:00-18:00
  • Nadgodziny płatne 100%

  • Przekonaj nas, że to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać. Skontaktuj się z nami!

  • Praca Słupsk
  • Pracownik fizyczny Słupsk
  • Pracownik fizyczny słupski
  • Pracownik ochrony Słupsk
  • Pracownik socjalny Słupsk
  • Pracownik biurowy Słupsk
  • Pracownik biurowy słupski
  • Pracownik produkcji słupski
  • Pracownik produkcji Słupsk
  • Pracownik kolei Słupsk
  • Pracownik umysłowy Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567