Pracownik myjni samochodowej
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Havana Center
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy Pracownika Myjni Samochodowej
Obowiązki:
przygotowanie pojazdów nowych do wydania,
przygotowanie pojazdów po naprawach blacharski do wydania Klientowi,
przygotowanie pojazdów służbowych,
zewnętrzna i wewnętrzna pielęgnacja samochodów,
dokładne oraz terminowe wykonywanie zleconych zadań.
Wymagania:
czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,
odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
doświadczenie w pracy na myjni mile widziane.
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
możliwość długofalowej współpracy,
atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie),
pracę w młodym, dynamicznym zespole.

  • Praca Częstochowa
  • Pracownik biurowy Częstochowa
  • Pracownik fizyczny Częstochowa
  • Pracownik kolei Częstochowa
  • Pracownik umysłowy Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Pracownik ochrony Częstochowa
  • Pracownik socjalny Częstochowa
  • Pracownik ds. administracji Częstochowa
  • Pracownik na wysokościach Częstochowa
  • Pracownik instytucji kultury Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544