Pracownik montażu systemów kontroli dostępu
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Vision Time
17. 7. 2024

Miejsce pracy: Wrocław ( cała Polska)
Zakres obowiązków:
montaż okuć drzwiowych, zamków elektronicznych hotelowych
montaż zasilaczy, szafek elektrycznych
frezowanie, otworowanie skrzydeł drzwiowych
wykonywanie prostych instalacji elektrycznych
serwis elementów kontroli dostępu
kompletowanie zamówień dla klientów
Wymagania:
wykształcenie min. średnie
mile widziane doświadczenie w montażu okuć drzwiowych i znajomość branży okuć budowlanych,
dobry stan zdrowia,
rzetelność i zaangażowanie,
dobra organizacja pracy,
konsekwencja i determinacja w realizacji powierzonych zadań
podstawowa znajomość budowy i obsługi komputera
prawo jazdy kat B,
podstawowa umiejętność czytania schematów i projektów budowlanych
dyspozycyjność do wyjazdów na teren całej Polski
Oferujemy:
umowę o pracę
szeroki zakres szkoleń branżowych
możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji projektów w branży hotelarskiej
samochód służbowy na czas realizacji projektów
miłą atmosferę pracy
stałe i pewne zatrudnienie,
posiłki i zakwaterowanie podczas podróży służbowych
Powodzenia i do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vision Time Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia rekrutacji nie dłużnej jednak, niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

  • Praca Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Pracownik instytucji kultury Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536