Pracownik montażu-produkcji! Praca dla każdego!
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
HSS WORK
8. 8. 2024

HSS Work (nr. certyfikatu 22915) to marka skoncentrowana na realizacji usług rekrutacji oraz doradztwa personalnego. Cechuje nas innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania. Realizujemy rekrutacje personelu stałego dla wielu klientów na terenie całej Polski.
Aktualnie dla naszego klienta wiodącego producenta meblowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MONTER
Lokalizacja: Łódź, Widzew
OBOWIĄZKI
-montaż elementów meblowych
-kontrolę wizualną
Dbałość o porządek na stanowisku pracy
Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
stawka godzinowa 26 zł brutto za godzinę +do 20% premii
pracę od poniedziałku do piątku w godz. 06:00-14:00 14:00-22:00
możliwość długotrwałej współpracy
dofinansowanie do obiadów
Od kandydatów oczekujemy:
- dostępności do pracy zmianowej
- doświadczenie w pracy produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
PRACA OD ZARAZ!!
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem
501-513-890 lub o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.
To ogłoszenie stanowi element procesu rekrutacji i selekcji przeprowadzonych przez HSS Work Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Przystąpienie do procesu jest dobrowolne i może skutkować przetworzeniem danych osobowych przez Administratora, w tym wypadku HSS Work Sp. z o.o., na co kandydat wyraża zgodę. Odpowiadając na przedmiotowe ogłoszenie wraża Pani/Pan zgodę na przekazywanie danych przez Administratora podmiotom mogącym być potencjalnym pracodawcom, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie lub przyszła oferta zatrudnienia. Spółka HSS Work dokonuje przetwarzania i administrowania danymi na podstawie wszystkich przepisów prawa, w celu zapoznania się z Naszą Polityką prywatności zapraszamy do kliknięcia w następujący link: www.hssgroup.pl/polityka-prywatnosci

  • Praca Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Pracownik instytucji kultury Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648