Pracownik montażu oznakowania dróg
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
During Polska Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta - firmy produkcyjnej poszukuje pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Zakres obowiązków:
-montaż znaków i barier w terenie;
-proste prace fizyczne.
Wymagania:
-dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15;
-gotowość do pracy w terenie;
Oferujemy:
-zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie przez pierwsze 2 miesiące, następnie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
-wynagrodzenie 27,70 zł/h brutto (około 4650 zł brutto miesięcznie) przy umowie zlecenie; przy umowie o pracę 4650-5000 zł brutto miesięcznie.
Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie lub kontakt pod numerem telefonu: 5777 770 121
Prosimy o załączenie klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."
Informujemy, że:
1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.
2.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.
3.Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.
4.Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
5.Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik fizyczny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ochrony Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik produkcji Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik biurowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik kolei Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik umysłowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik socjalny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ds. administracji Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik na wysokościach Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik instytucji kultury Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714