Pracownik montażu mebli
  • Majdan, ul. Trasa Lubelska 79
mazowieckie, Majdan, ul. Trasa Lubelska 79, mazowieckie, Polska
HEBAN Sp. z o.o.
16. 9. 2024

W HEBAN Sp. z o.o. tworzymy ekskluzywne meble i reprezentujemy topowe marki takie jak Blum, Swiss Krono czy Peka. Aktualnie poszukujemy umiejętnego Montera Mebli, gotowego do pracy przy składaniu i montażu naszych wyjątkowych produktów.

Zakres obowiązków:

  • Składanie mebli skrzyniowych (kuchnie, garderoby) zgodnie z rysunkami technicznymi.
  • Przygotowywanie mebli do transportu.
  • Montaż zabudowy w siedzibie firmy oraz u klienta inwestora.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenia w montażu mebli i umiejętności czytania dokumentacji technicznej.
  • Znajomości okuć meblowych, preferowane Blum.
  • Umiejętności obsługi maszyn stolarskich będzie dodatkowym atutem.
  • Prawa jazdy kat. B.

Co oferujemy?

  • Bezpłatny parking na terenie firmy.
  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584