Pracownik montażu
  • Czarne Błoto
kujawsko-pomorskie, Czarne Błoto, kujawsko-pomorskie, Polska
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • montaż zabudowy pojazdów dostawczych
  • wiercenie, szlifowanie, nitowanie
  • obsługa elektronarzędzi

Wymagania pracodawcy

  • podstawowa znajomość obsługi elektronarzędzi
  • dyspozycyjność do pracy na stałe
  • precyzyjność i dokładność

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę
  • możliwość przyuczenia pracownika na danym stanowisku pracy
  • jedna zmiana: 6-14
  • wynagrodzenie miesięczne podstawowe od 4300 do 4700 zł brutto + premia za frekwencje i premia uznaniowa
  • realna możliwość podnoszenia kompetencji

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik biurowy kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238