Pracownik montażu
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Poszukujesz pracy na stanowisku pracownika montażu z bezpośrednim zatrudnieniem przez międzynarodową firmę RTE produkującą rowery? Świetnie się składa!

Szukamy właśnie Ciebie!

Oczekujemy

- zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- zdolności manualnych i precyzji

- komunikatywności

- chęci do pracy

- mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z zatrudnieniem bezpośrednio przez zakład

- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem podwyżek i premii

- pracę w systemie 1 zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00

- miłą atmosferę pracy

- możliwości rozwoju zawodowego

- możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego

- 40 minut płatnej przerwy

Zadania

- przygotowywanie i montaż części rowerowych

- łączenie poszczególnych komponentów rowerowych

- praca manualna z narzędziami

- kontrola jakości

  • Praca Włocławek
  • Pracownik fizyczny Włocławek
  • Pracownik produkcji Włocławek
  • Pracownik kolei Włocławek
  • Pracownik umysłowy Włocławek
  • Pracownik biurowy Włocławek
  • Pracownik ochrony Włocławek
  • Pracownik socjalny Włocławek
  • Pracownik administracyjno - biurowy Włocławek
  • Pracownik utrzymania ruchu Włocławek
  • Pracownik ds. administracji Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659