Pracownik mobilny w usługach sprzątania (7100 zł netto / na rękę)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
16. 8. 2024

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Zadania:

W okresie poza sezonem zimowym ( gdzie nie ma odśnieżania i odladzania powierzchni)

  • Pranie wykładzin,
  • Mycie okien
  • Obsługa urządzeń i maszyn myjących
  • Polimeryzacja powierzchni
  • Zamiatanie terenu zewnętrznego
  • Obsługa terenu zewnętrznego ( w tym prace przy terenie zielonym min. koszenie, grabienie, obcinanie krzewów)
  • Czyszczenie rynien i rur spustowych

W okresie zimowym ( w trakcie opadów śniegu i występujących oblodzeń)

  • Odśnieżanie terenów zewnętrznych ( nielimitowana ilości rbg, w zależności od opadów)
  • Obsługa traktora - wymagana kat. B
  • Usuwanie oblodzeń poprzez posypywanie mieszanką soli i piachu
  • Usuwanie sopli i nawisów śnieżnych

UWAGA : firma zapewni pełen pakiet szkoleniowy, w tym obsługa urządzeń i maszyn myjących

Wymagania:

  • mile widziane znajomość branży usług porządkowych,
  • prawo jazdy kat. B.
  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do pracy (w tym gotowość o okresie zimowym do pracy nocnej)

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • stawkę 7100 netto/na rękę
  • narzędzia niezbędne do pracy, w tym maszyny i urządzenia myjące, samochód niezbędny do realizacji zadań , telefon

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację przez portal bądź kontakt telefoniczny: 7.8.5.8.9.7.3.3.6 lub 6.9.5.3.8.0.3.8.4.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584