Pracownik mobilnej ekipy sprzątającej
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Clar System
11. 10. 2024

Firma Clar Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) Sp. Z o. o. poszukuje Kandydatów na stanowisko: Pracownik mobilnej ekipy sprzątającej (praca w obiektach znajdujących się terenie Łodzi oraz woj. łódzkiego-zapewniamy transport)
Zakres obowiązków: mycie okien maszynowe czyszczenie posadzek pranie wykładzin nakładanie polimeru odśnieżanie mechaniczne
Wymagania: doświadczenie w branży usług utrzymania czystości- wymóg konieczny umiejętność obsługi maszyn czyszczących (szorowarki, odkurzacze piorące) doświadczenie w nakładaniu warstw polimerowych obsługa kosy, kosiarki, pługu śnieżnego uprawnienia na zwyżki mile widziane doświadczenie przy pracach alpinistycznych mile widziane prawo jazdy kat. B (czynne) gotowość do pracy w systemie zadaniowym
Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat wynagrodzenie: podstawa + premie adekwatne do doświadczenia i umiejętności możliwość rozwoju zawodowego