Pracownik malarni proszkowej
  • Zgierz
Zgierz, Zgierz, Łódzkie, Polska
GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.
15. 5. 2024

Wyróżnikiem rynkowym GOLDBECK jest budowanie przy wykorzystaniu systemowych elementów budowlanych, które wdrożyliśmy perfekcyjnie. Koncepcja, budowa i wsparcie w późniejszej eksploatacji hal, budynków biurowych i parkingów stanowią nasze kluczowe kompetencje. Dzięki nim nasi klienci otrzymują gotowe rozwiązania „pod klucz” z jednej ręki.
GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o. jest zakładem produkcyjnym konstrukcji stalowych, wytwarzamy elementy stalowe na potrzeby grupy GOLDBECK.
Stanowisko: Pracownik wydziału Malarni
Miejsce pracy (Praca stacjonarna), praca zmianowa (2 zm. bądź 3 zm.)
GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o., Lućmierz ul. Przemysłowa 3, 95-100 Zgierz
Wymagania:
- nie wymagamy doświadczenia zawodowego,
- gotowość do nauki,
- umiejętność pracy w zespole,
- samodzielność,
- wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie,
- mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
- mile widziana znajomość zagadnień związanych z lakiernictwem,
- mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego.
Zakres zadań:
- wykonywanie operacji przygotowania powierzchni i malowania na mokro,
- załadunek i rozładunek podzespołów na linii śrutowniczo-malarskiej,
- kontrola stanu czystości powierzchni przygotowanej do malowania,
- obsługa urządzeń dźwigowych z poziomu roboczego,
- kontrola jakości pomalowanych detali,
Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą,
- dodatek pieniężny na dojazdy,
- prywatną opiekę medyczną,
- kartę MyBenefit,
- dofinansowanie do żłobka/ przedszkola dziecka,
- możliwość korzystania z firmowej kantyny i dofinansowanych posiłków,
- dofinansowanie do "wczasów pod gruszą",
- paczki świąteczne dla Pracowników i ich dzieci,
- uprawnienia, niezbędne na stanowisku pracy,
- szkolenia, podnoszące kwalifikacje zawodowe,
- możliwość przyuczenia do pracy na stanowisku.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Zgierz
  • Pracownik fizyczny Zgierz
  • Pracownik produkcji Zgierz
  • Pracownik biurowy Zgierz
  • Zgierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080