Pracownik Magzynu
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, Pomorskie, Polska
Pomorskie Centrum Mięsne
7. 9. 2024

Pomorskie Centrum Mięsne K&K to jedna z największych hurtowni mięsa, drobiu i wędlin działająca na Pomorzu. W Pruszczu Gdańskim.
Aktualnie nasza firma poszukuje osób do działu magazynu na stanowisko pracownik magazynu.
Celem naszej firmy jest sprostanie wymogom stawianym przez klientów. Nasza obsługa, zawsze sumienna i precyzyjna, jest domeną we wspólnych relacjach i kształtowaniu poczucia najwyższego profesjonalizmu.
W pełni świadomi prężności rynku lojalnie dbamy o każdego, nawet najmniejszego klienta. T
wój zakres obowiązków:
*przyjęcie towaru
*współpraca z innymi działami firmy w celu przygotowania towaru *utrzymanie porządku w miejscu pracy
*praca dwuzmianowa 5-13 / 16-24.
Nasze wymagania: umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność i uczciwość, Dyspozycyjność To oferujemy: ​​​​​​stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, ciekawą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie, pracę w przyjaznej, rodzinnej atmosferze,

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Pracownik biurowy Pruszcz Gdański
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Pracownik fizyczny Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584