Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe
  • Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój, Krynica-Zdrój, małopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasz klient- międzynarodowa firma zajmująca się produkcją spożywczą poszukuje chętnej osoby do pracy na stanowisku: Pracownik Magazynu

Lokalizacja: Tylicz

Telefon do rekrutera: 781 300 390

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie operacji magazynowych, mających na celu dostarczanie surowców i materiałów pomocniczych niezbędnych do procesu produkcyjnego.
  • Odbiór palet z gotowym towarem z produkcji.
  • Wypełnianie raportów magazynowych.
  • Przygotowywanie produktu do wysyłek zgodnie z obowiązującymi procedurami (FIFO/FEFO).

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia na wózki UDT.
  • Badania sanitarno-epidemiologiczne.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej;

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 5300 zł brutto/msc;
  • Comiesięczne premie;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy;

  • Praca Krynica-Zdrój
  • Pracownik biurowy Krynica-Zdrój
  • Pracownik produkcji Krynica-Zdrój
  • Pracownik fizyczny Krynica-Zdrój
  • Krynica-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532