Pracownik magazynu z udt kat II
  • Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie, Polska
EWL S.A.
18. 4. 2024

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.
Dla naszego klienta, lidera w produkcji części z tworzyw sztucznych, poszukujemy operatora maszyn, pracownika montażu
Wymagania:
Licencja kategorii UDT 2
minimum 6 miesięcy doświadczenia
CV
Zakres obowiązków:
obsługa skanera, przyjmowanie towarów do magazynu,
przygotowanie towarów do wysyłki, załadunek i wystawianie dokumentów transportowych, umiejętność równomiernego układania palet jedna na drugiej przy użyciu wózka widłowego.
Co oferujemy:
Od samego początku Umowa o Prace
Praca bez nocnych zmian
Dodatkowe płatności za pracę w soboty
Zainteresowała Cię powyższa oferta? Nie czekaj wyślij swoje CV!

  • Praca Tarnowo Podgórne
  • Kat Tarnowo Podgórne
  • Pracownik produkcji Tarnowo Podgórne
  • Pracownik biurowy Tarnowo Podgórne
  • Pracownik fizyczny Tarnowo Podgórne
  • Tarnowo Podgórne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075