Pracownik magazynu z UDT
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Magazynier UDT.

Zadania:

  • obsługa wózków widłowych i suwnic
  • transportowanie gotowych produktów do magazynu
  • dostarczanie niezbędnych materiałów na potrzeby produkcji
  • kompletacja oraz kontrola zgodności zamówień
  • etykietowanie produktów i zamówień

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia UDT I WJO
  • umiejętność obsługi skanera
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • premie kwartalne uzależnione od wyników zespołu
  • benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie, bony świąteczne, dofinansowanie do obiadów pracowniczych, karta Multi Sport

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Pruszcz Gdański
  • Pracownik fizyczny Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik fizyczny Starogard Gdański
  • Pracownik fizyczny gdański
  • Pracownik ochrony Gdańsk
  • Pracownik socjalny Gdańsk
  • Pracownik biurowy Gdańsk
  • Pracownik biurowy Pruszcz Gdański
  • Pracownik biurowy Nowy Dwór Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567