Pracownik magazynu z prawem jazdy kat. B
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
30. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Prawa jazdy kat. B / uprawnień na wózki widłowe UDT

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)

  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową

  • Stawkę podstawową: 30 zł brutto/h

  • Premia za bezpieczeństwo: do 250 zł brutto/msc

  • Dodatek za pracę w sobotę 150 zł brutto + dzień wolny do odbioru

  • Darmowy transport pracowniczy z Łodzi (wybrane dzielnice), Pabianic, Zduńskiej Woli, Łasku, Brzezin, Koluszek, Andrespola, Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza, Piotrkowa, Tuszyna, Rzgowa

  • Możliwość przystąpienia do pakietu prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie

  • Program bezpłatnego wsparcia psychologicznego, prawnego oraz porad finansowych

  • 30 minut przerwy wliczonej w czas pracy

  • Zapewniamy: szkolenie wdrożeniowe, wsparcie koordynatora na miejscu, odzież roboczą, dostęp do szafek, dostęp do kantyny, darmową kawę i herbatę w kącikach socjalnych

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj!

  • Praca Łódź
  • Kat Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik instytucji kultury Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190