Pracownik magazynu z odzieżą | Super premie!
  • Świebodzin
Świebodzin, Świebodzin, Lubuskie, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obowiązki:

  • Proste prace ręczne związane z pakowaniem odzieży
  • Kompletacja zamówień według określonej specyfikacji
  • Kontrola jakościowa i ilościowa produktów
  • Inne czynności zlecone związane z zajmowanym stanowiskiem

WYMAGANIA:

WYMAGANIA

  • Umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Stawka nawet do 28,10zł netto/h
  • Premie frekwencyjne, premia ilościowa nawet do 2000zł!
  • Praca w systemie dwuzmianowym: 6.00-14.00, 14.00-22.00 (pn-sb)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Cotygodniowe zaliczki
  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Wsparcie konsultantów OTTO w godzinach 09:00-17:00
  • Dostęp do pakietu medycznego
  • Karta Multisport

Chcesz poznać więcej szczegółów? Aplikuj już teraz, aby nasz konsultant mógł skontaktować się z Tobą i przekazać informacje o ofercie!

OTTO Work Force jest jedną z największych międzynarodowych agencji pośrednictwa pracy w Europie. Obecnie OTTO jest jednym z liderów zatrudnienia w Europie Środkowo-Wschodniej, a także w Holandii i Niemczech.

  • Praca Świebodzin
  • Pracownik fizyczny Świebodzin
  • Pracownik produkcji Świebodzin
  • Pracownik biurowy Świebodzin
  • Świebodzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838