Pracownik magazynu z markową odzieżą | BEZPŁATNY TRANSPORT DO/Z PRACY
  • Żerniki
wielkopolskie, Żerniki, Wielkopolskie, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompletowanie lekkiego towaru
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • Praca ze skanerem

WYMAGANIA:
  • Zaangożowanie i chęci do pracy

OFERUJEMY:
  • Pewne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia!
  • Bezpłatny transport do pracy z Poznania!
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Zatrudnienie w przyjaznym środowisku i pełne wdrożenie do pracy
  • Wsparcie konsultantów OTTO w godzinach 8:00-16:00
  • Dostęp do pakietu medycznego
  • Kartę multisport

  • Praca wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny wielkopolskie
  • Pracownik produkcji wielkopolskie
  • Pracownik biurowy wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894