Pracownik magazynu z akcesoriami medycznymi w Holandii
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
HumanBe
2. 6. 2024

Dla naszego klienta, zajmującego się dystrybucją akcesoriów medycznych, szukamy pracowitych i rzetelnych osób do pracy magazynowej z językiem angielskim na poziomie B2 w mowie i piśmie.
stawka godzinowa brutto (zawiera dodatek wakacyjny)
14,37/h (magazynier)
14,68/h (operator RT z doświadczeniem do 6 m-cy i certyfikatem)
15,06/h (operator RT z doświadczeniem powyzej 6 m-cy i certyfikatem)
OFERUJEMY:
Zakwaterowanie blisko miejsca pracy
Dodatki za pracę w weekendy
Ubezpieczenie zdrowotne
Darmowy transport do pracy i z powrotem
Korzystanie z prywatnego transportu jest mile widziane i refundowane
Wypłaty tygodniowe
Brak wiekówki
TWOJE ZADANIA:
Rozładowywanie kontrolowanie i rozładowywanie produktów z kontenerów;
Sortowanie sortowanie i ponowne pakowanie przychodzących produktów;
Booking rejestrowanie operacji w systemie do zarzadzania magazynem;
Operator wózka widłowego rozmieszczanie produktów w magazynie używając wózka widłowego;
Liczenie towaru liczenie produktów w miejscach ich kompletowania;
Zbieranie kompletowanie produktów zgodnie z lista zamówień, z skanerem ręcznym lub prostym wózkiem transportowym;
Uzupełnianie przenoszenie produktów z rezerw do miejsc kompletowania;
Pakowanie jakościowa i ilościowa kontrola produktów, pakowanie i przepakowywanie produktów, identyfikowanie i usuwanie niezgodności zgodnie z procedura;
Załadowywanie transport zamówień do odpowiednich doków, kontrolowanie załadowywanych zamówień, ładowanie zamówień do ciężarówek lub kontenerów.
Wyślij CV: @

  • Praca Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678