Pracownik magazynu (wydawki)
  • Sławków
Sławków, Sławków, śląskie, Polska
Maxtop
9. 5. 2024

Szanowni Państwo,zapraszamy do współpracy w charakterze pracownika magazynu (wydawki).Jesteśmy producentem mrożonej pizzy i zapiekanek o ugruntowanej pozycji na rynku.Serdecznie zachęcamy do kontaktu i składania ofert.

2024/05/07

Obowiązki

  • pobieranie z magazynu surowców do produkcji pizzy i zapiekanek
  • przygotowywanie ich i wydawanie do produkcji
  • prowadzenie komputerowej ewidencji pobierania i wydawania surowców

Wymagania

  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • solidność, rzetelność, uczciwość
  • zaangażowanie

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • zatrudnienie od zaraz
  • wynagrodzenie ok. 3,5-4 tys. zł na rękę na start

  • CV można przesyłać bezpośrednio na adres

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Sławków
  • Pracownik produkcji Sławków
  • Pracownik biurowy Sławków
  • Pracownik fizyczny Sławków
  • Sławków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293