Pracownik Magazynu - Warszawa Okęcie lub Służewiec
  • Raszyn
Raszyn, Raszyn, Mazowieckie, Polska
SFS INTERNATIONAL
31. 7. 2024

SFS International Sp. z o.o. od ponad 10 lat prowadzi rekrutację na projekty polskie i zagraniczne.
Obecnie dla naszego Klienta działającego w branży kurierskiej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Pracownik magazynu - Warszawa Okręcie lub Służewiec
Obowiązki:
•Sortowanie paczek
•Załadunek i rozładunek paczek do kontenerów
•Rozładunek samochodów
•Skanowanie przesyłek
Oferujemy:
•Umowę o pracę tymczasową (składki ZUS + płatny urlop)
•Dodatek 20% za pracę w godzinach nocnych
•Możliwość wyboru zmiany: 1/2, 5/8, 3/4 etatu
•Praca od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
•Szybki proces rekrutacji - nie tracimy Twojego czasu
Wymagania:
•Umiejętność szybkiego uczenia się
•Dokładność
•Systematyczność
•Zaangażowanie
•Sumienność

  • Praca Raszyn
  • Pracownik biurowy Raszyn
  • Pracownik fizyczny Raszyn
  • Pracownik produkcji Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544