Pracownik Magazynu w Salonie Premium
  • Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie, Polska
GOMEZ
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
- odpowiedzialność za odbiór, rozładunek i załadunek towarów w magazynie salonu stacjonarnego
- przyjmowanie dostaw
- sprawdzanie zgodności zamówień
- wydawanie żądań
- realizacja odsyłki
- przesuwanie i składowanie towarów na odpowiednich regałach lub półkach w magazynie salonu
- sprawdzanie stanów magazynowych
- współpraca z innymi działami firmy
- raportowanie nadzorowi o przychodzących dostawach, brakach towarowych lub uszkodzeniach produktów
Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin
- dobra organizacja pracy własnej oraz uczciwość
- odpowiedzialność za powierzone zadania
- inicjatywa i zaangażowanie
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie-umowę o pracę
- pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 10:00 – 18:00
- pracę od poniedziałku do piątku
- stawka od 28,10zł/h brutto
- możliwość awansu w strukturach firmy

  • Praca Tarnowo Podgórne
  • Pracownik fizyczny Tarnowo Podgórne
  • Pracownik biurowy Tarnowo Podgórne
  • Pracownik produkcji Tarnowo Podgórne
  • Tarnowo Podgórne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662