Pracownik magazynu w firmie Guardian
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
9. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Zapewnienie bezpiecznej i efektywnej pracy,
  • Realizacja dziennych planów wysyłek oraz planów produkcyjnych,
  • Transport i składowanie szkła zgodnie z procedurami i instrukcjami wewnętrznymi,
  • Obsługa i nadzór nad urządzeniami transportowymi (wózki jezdniowe),
  • Przygotowywanie i załadunek zamówień do klientów zewnętrznych,
  • Obsługa wózków widłowych

Oczekujemy:

  • uprawnień UDT
  • gotowości do pracy w systemie 3 lub 4 brygadowym,
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na magazynie,
  • zaangażowania i chęci do pracy.

Mamy do zaoferowania:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa
  • szkolenia wdrażające,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • Praca Częstochowa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Częstochowa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Częstochowa
  • Doradca podatkowy w Polsce Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Pracownik biurowy Częstochowa
  • Pracownik fizyczny Częstochowa
  • Pracownik ochrony Częstochowa
  • Pracownik socjalny Częstochowa
  • Pracownik kolei Częstochowa
  • Pracownik umysłowy Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179