Pracownik magazynu w dziale logistycznym Niemcy
  • Prószków
Prószków, Prószków, Opolskie, Polska
Carpediem Poland Sp. z o.o
16. 7. 2024
Informacje o stanowisku

miejsce pracy: 96472 Blumenrod, Niemcy
Zakres obowiązków:
Dział etykietowania praca na 1 zmianę, elastyczne godziny pracy : przyklejanie etykiet na pojemniki plastikowe oraz stalowe kontrola wychodzących/ wydawanych towarów wiązanie palet
Dział pakowania praca w systemie 3 zmianowym: pakowanie części metalowych do pojemników plastikowych i stalowych zgodnie z instrukcją pakowania
Oczekujemy
• znajomości języka niemieckiego
• gotowości do pracy zmianowej
• mile widziany samochód na dojazd z miejsca zamieszkania do pracy
Oferujemy
• stawkę 14,21 € b/h wzrasta po 6 tygodniach pracy
• dodatki zmianowe: 25% nadgodziny oraz nocki, 50% niedziele, 100% święta
• zakwaterowanie
• niemiecką umowę o pracę
• świadczenia urlopowe
• transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
• zdalne wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
6760
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Carpediem Poland Sp. z o.o. ul. Opolska 30, 46-060 Prószków
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Carpediem Poland Sp. z o.o. ul. Opolska 30, 46-060 Prószków

  • Praca Prószków
  • Pracownik fizyczny Prószków
  • Pracownik biurowy Prószków
  • Pracownik produkcji Prószków
  • Prószków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291