Pracownik magazynu w DHL eCommerce BEZ JĘZYKA
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
OTTO Work Force
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jako pracownik magazynu w DHL odpowiadasz za wszystkie przesyłki. Odbierasz paczki skanerem, sortujesz i przepakowujesz paczki, ładujesz/rozładowujesz kontenery, sprawdzasz jakość. W pierwsze dni dostajesz kumpla na okres treningowy, dzięki któremu zrozumiesz procesy zachodzące w magazynie.

Będziesz pracować od poniedziałku do niedzieli na zmiany od 07:00 do 15:30, od 16:30 do 23:30 i od 23:15 do 06:00. Za wieczory i weekendy otrzymasz dodatkową kasę. Zyskaj szansę na otrzymanie umowy w DHL.

Wiele możliwości w DHL specjalnie dla Ciebie! Możesz przejść szkolenia na inne funkcje, takich jak reach truck i EPT. Ponadto kilka razy w roku w magazynie organizuje się dla pracowników coś specjalnego, na przykład food trucki lub ciężarówkę z lodami. Dołącz do tego młodego i zmotywowanego zespołu jako pracownik magazynu!

OBOWIĄZKI

  • Zbieranie paczek
  • Sortowanie paczek
  • Przepakowanie paczek
  • Kontrola jakości
  • Załadunek/rozładunek kontenerów
  • Oznakowanie palet i paczek
  • Przenoszenie kartonów o dużej wadze

WYMAGANIA:
  • Sprawność fizyczna wymagana do pracy fizycznej
  • Chęć pracy w systemie zmianowym
  • Dostępność na dłuższy okres
  • Znajomość języka angielskiego, polskiego, słowackiego, czeskiego i/lub bułgarskiego

OFERUJEMY:
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Minimum formalności - rekrutacja online
  • Ubezpieczenie NNW, dostęp do opieki zdrowotnej
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich (gwarancja godzin)
  • Zorganizowane zakwaterowanie i transport do pracy - jeśli potrzebujesz!
  • Operations Service Center, czyli telefoniczny helpdesk działający 24/7
  • Wygodna aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
  • Bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej i innych projektów dla naszych pracowników np. FitatOTTO

  • Praca opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045