Pracownik Magazynu w branży motoryzacyjnej
  • Baranów Sandomierski
Baranów Sandomierski, Baranów Sandomierski, Podkarpackie, Polska
ELITELAS
11. 10. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem do swojego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: MAGAZYNIER działu części zamiennych w branży motoryzacyjnych
Nasze Wymagania:
Wykształcenie min. Średnie
Praktyczna znajomość części samochodowych - warunek konieczny
Doświadczenie 1 lata na takim samym lub podobnym stanowisku pracy
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność szybkiego uczenia się
Prawa jazdy kategorii B
Znajomość elektronicznych katalogów części
Dokładność i rzetelność, elastyczność
Zakres obowiązków:
przyjmowanie, sortowanie i wydawanie towaru z magazynu,
kompletowanie, pakowanie i wysyłanie zamówień
planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej
oznaczanie kartonów i metkowanie produktów
kontrola stanów magazynowych, obsługa programu magazynowego ERP
dbanie o porządek w miejscu pracy
zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania towarów,
prowadzenie dokumentacji związanej z ilością zapasów,
przestrzeganie zasad BHP,
współpraca z innymi działami firmy, np. działem logistycznym czy działem zaopatrzenia.
Oferujemy:
umowa o pracę-pierwszy miesiąc umowa zlecenie
praca w stałych godzinach od 7.00 - 15.00/ 6:00-14:00
możliwości rozwoju.
Praca w miejscowości Durdy.
Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 15 812 15 21 do godziny 15.00.
CV proszę wysyłać za pośrednictwem portalu OLX lub kadry (małpa) elitelas.pl z dopiskiem na jakie stanowisko jest wysyłana aplikacja.

  • Praca Baranów Sandomierski
  • Pracownik biurowy Baranów Sandomierski
  • Pracownik fizyczny Baranów Sandomierski
  • Pracownik produkcji Baranów Sandomierski
  • Baranów Sandomierski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251