Pracownik Magazynu - UoP - jedna zmiana
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
GRH
29. 3. 2024

Szukasz pracy na magazynie? Mamy dla Ciebie propozycję! Lokalizacja: Kraków
Opis stanowiska:
• Przyjmowanie i rozlokowanie dostaw
• Wydawanie towaru
• Obsługa wózka widłowego
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy magazynowej
• Znajomość obsługi programów gospodarki magazynowej - mile widziana
• Uprawnienia UDT na wózek widłowy będą dodatkowym atutem
Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące, po tym czasie możliwość przejścia bezpośrednio do pracodawcy
• Wynagrodzenie: 5000-5500 zł brutto + premie 400-1000 zł brutto
• Stabilną pracę, liczymy na długoterminowe zatrudnienie
• Praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
• Pełne przeszkolenie i wsparcie w nowej roli
Jeśli jesteś zainteresowany, aplikuj już dziś! Czekamy na Ciebie!

  • Praca Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik na wysokościach Kraków
  • Pracownik instytucji kultury Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692