Pracownik magazynu tkanin i surowców - krojownia odzieżowa
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Makalu Fashion Sp. z o.o. Sp. K.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Będziesz odpowiedzialny za:

  • ręczne prace magazynowe i transportowe,

  • przygotowanie, sortowanie, rozładunek przesyłek i dostaw surowców, w tym belek z tkaninami

  • realizację zamówień – kompletowanie i pakowanie przesyłek na krojowni,

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • pracowitość, odpowiednie tempao pracy (dynamiczność),

  • sprawność fizyczna (dźwiganie, praca na wysokości do 3 m)

  • dyspozycyjność, punktualność,

  • umiejętność planowania i dobra organizacja pracy,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności!

OFERUJEMY:
  • atmosferę pracy zespołowej opartej na wzajemnym szacunku i wsparciu

  • umowę o pracę,

  • pracę w systemie jednozmianowym od pon do pt

  • terminowe wynagrodzenie,

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Praca Łódź
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    61 852
    12 953