Pracownik magazynu / serwisu (dział reklamacji i zwrotów)
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
Global Income sp. z o. o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • ocena stanu technicznego produktów
  • wykonywanie napraw gwarancyjnych i serwisowych
  • weryfikacja stanu towaru zwróconego przez Klienta
  • przygotowanie towaru do dalszej odsprzedaży
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem towaru
  • przyjmowanie paczek zwrotnych
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • doradztwo techniczno-serwisowe dla klientów
  • przygotowywanie towaru/części do wysyłki
  • współpraca z działami reklamacji, zwrotów i magazyu

Nasze wymagania

  • zdolności manualne
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność obsługi komputera
  • komunikatywność
  • zaangażowanie

To oferujemy

  • nowoczesny magazyn
  • zapewnione bezpieczne procedury
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • pakiet benefitów (Multisport, Pakiet Medyczny)
  • komfortowe warunki pracy
  • zniżki na firmowe produkty
  • regularne spotkania integracyjne
  • eventy / Wydarzenia firmowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • program stażowy - krótsze piątki i dłuższe weekendy!

Dlaczego my?

  • Posiadamy zautomatyzowane systemy i standardy, które gwarantują dobrze zorganizowaną pracę. Nasz magazyn zapewnia doskonałą logistykę towarów i bardzo sprawną wysyłkę zamówień do klienta.
  • Nasz zespół to młodzi ludzie, którzy budują pozytywną atmosferę sprzyjającą efektywnej realizacji zadań.
  • Jeśli chcesz pracować w miejscu, gdzie nadrzędną zasadą jest uczciwe podejście oraz jasne zasady pracy i rozliczeń, daj nam o sobie znać!

Dodatkowe informacje

Jeżeli chcesz, abyśmy pamiętali Twoje CV do dalszych procesów rekrutacyjnych (od teraz przez 12 miesięcy), prosimy o dodanie następującego oświadczenia:

"Zgadzam się na przetwarzanie przez Global Income Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Global Income Sp. z o.o., przez okres 12 miesięcy."

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy jedną z największych i najstarszych firm e-commerce w Polsce. Współpracujemy z największymi światowymi producentami, jesteśmy twórcami własnych marek o sprawdzonej jakości.

Oferujemy artykuły gospodarstwa domowego, ogrodowe, biurowe, a także produkty dla dzieci i wiele innych. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, zwiększając sprzedaż w Polsce i za granicą.

Cenimy doświadczenie, kreatywność i współpracę drużynową naszych zespołów.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Global Income sp. z o. o. z siedzibą w: Chwaszczyńska 135B, 81-571 Gdynia (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@globalincome.pl.

  • Praca Gdynia
  • Kierownik działu personalnego Gdynia
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdynia
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdynia
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdynia
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdynia
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Gdynia
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdynia
  • Pracownik produkcji Gdynia
  • Pracownik ochrony Gdynia
  • Pracownik kolei Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690