PRACOWNIK MAGAZYNU - ROZŁADUNEK BATERII
  • Skarżysko-Kamienna
Skarżysko-Kamienna, Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie, Polska
SQS HOLDING
8. 6. 2024

Poszukuje chętnych osób do pracy na stanowisku: PRACOWNIK MAGAZYNU - ROZŁADUNEK BATERII
Miejscowość: Skarżysko - Kamienna
Specyfikacja zakładu: Produkcja baterii wysokonapięciowych
Wymagania:
- Dyspozycyjność od zaraz
- Sprawność fizyczna
- Gotowość do pracy zmianowej
- Wymagane przesłanie CV
Zakres obowiązków:
- Praca przy załadunku i rozładunku towaru (baterii)
- Ręczne prace transportowe (dźwiganie, przenoszenie, pchanie)
Oferujemy:
- Umowa zlecenie
- Stawka: 29,35zł/h brutto + 500zł premii netto na start
- System pracy: 2 zmiany po 12h
- Możliwe nadgodziny

  • Praca Skarżysko-Kamienna
  • Pracownik biurowy Skarżysko-Kamienna
  • Pracownik produkcji Skarżysko-Kamienna
  • Pracownik fizyczny Skarżysko-Kamienna
  • Skarżysko-Kamienna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417