Pracownik magazynu (również z orzeczeniem)
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Manpower
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
- Prace polegające na przyjmowanie i wydawaniu towarów
- Posługiwanie się wózkiem widłowym
Miejsca pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności.
Wymagania:
- Dyspozycyjność do praca na 1 zmianę, docelowo trzeba się liczyć z dwoma zmianami
- Posiadanie uprawnień UDT
- Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Oferta:
- Wynagrodzenie podstawowe, premia miesięczna, premia kwartalna i roczna, wczasy pod gruszą i dodatek świąteczny ! - Oferujemy również kartę lunchową
- Praca na nowej czystej hali o wysokim standardzie
-Pakiet ponad 10 benefitów ManpowerGroup: MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kafeteria MyBenefit, liczne zniżki i rabaty pracownicze w ramach programu ManpowerGroup Premium w sklepach stacjonarnych i online, szkołach językowych, obiektach sportowych i rekreacyjnych
Zainteresowane osoby prosimy kontakt o telefoniczny - tel. 606 829 141 lub wysłanie cv.
Zastrzegamy sobie prawo wyboru do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Praca Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Katowice
  • Pracownik utrzymania ruchu Katowice
  • Pracownik na wysokościach Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246