Pracownik magazynu (również z orzeczeniem)
  • Brwinów
Brwinów, Brwinów, Mazowieckie, Polska
Manpower
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
Kompletowanie towaru zgodnie z listą pickingową
Pobierania towaru z regałów, pakowanie i przygotowanie do wysyłki
Miejsca pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności
Wymagania:
Gotowość do pracy w systemie 1 zmianowym w godzinach 8.00 - 16.00
Sprawność manualno - ruchowa
Oferta:
Atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazna atmosfera
w pracy
Opieka Konsultanta przez cały okres umowy
Dostęp do bogatego pakietu benefitów: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny - 734 108 163, 606 829 141 lub wysłanie cv.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Praca Brwinów
  • Pracownik fizyczny Brwinów
  • Pracownik produkcji Brwinów
  • Pracownik biurowy Brwinów
  • Brwinów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851