Pracownik magazynu przypraw
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, Śląskie, Polska
Cedrob Foods S.A.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rozładunek towaru – transport towaru na terenie magazynu
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej (ewidencja ilościowa towaru)
  • monitorowanie wchodzącego i wychodzącego towaru
  • sprawdzanie dokumentów dostaw i wysyłek
  • dbanie o terminowy rozładunek
  • dbanie o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie
  • dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
  • umiejętność obsługi komputera
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bezpłatne posiłki
  • pakiet sportowy
  • ubezpieczenie grupowe
  • paczki okolicznościowe
  • przewóz pracowników z wybranych kierunków

  • Praca Pszczyna
  • Pracownik produkcji Pszczyna
  • Pracownik biurowy Pszczyna
  • Pracownik fizyczny Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963