Pracownik Magazynu / Pracownica Magazynu
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
EURO-FARMA Zurek i Wspólnicy
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Kompletacja i kontrola zamówień.
  • Przyjmowanie towaru na stan magazynowy.
  • Wydanie towaru zgodnie z zamówieniem.
  • Dbanie o właściwe składowanie produktów.
  • Bieżące sprawdzanie stanów magazynowych.
  • Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie – mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie farmaceutycznym.
  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań.
  • Gotowość do pracy trzyzmianowej.
  • Aktualne badania sanitarno–epidemiologiczne.
  • Zaświadczenie o niekaralności.
  • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę od zaraz.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej od 1991r.
  • Kawa, herbata w przerwie śniadaniowej.
  • Pakiet socjalny.
  • Pakiety Medicover sport i zdrowie.
  • Parking bezpłatny.

  • Praca Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Pracownik na wysokościach Katowice
  • Pracownik instytucji kultury Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544