Pracownik magazynu - pakowanie zamówień w sklepie internetowym
  • Balice
małopolskie, Balice, małopolskie, Polska
ESKULAP
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Jesteśmy rozwijającym się internetowym sklepem zoologicznym, pasjonującym się dostarczaniem wysokiej jakości produktów dla zwierząt. Nasza firma powstała z miłości do zwierząt. Dążymy do tego, aby nasi klienci mieli dostęp do szerokiej gamy produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości i dbałości o zdrowie pupili.

Opis stanowiska
  • pakowanie skompletowanych zamówień
  • przygotowanie zamówień do wysyłki,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • współpraca z pozostałymi działami.

Wymagania
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
  • Skrupulatność i dokładność,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane),
  • Znajomość programów Subiekt GT, Baselinker (mile widziane).

Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uwarunkowane od doświadczenia, premie,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • ubezpieczenie na życie,
  • kartę Multisport,
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

  • Praca małopolskie
  • Pracownik produkcji małopolskie
  • Pracownik fizyczny małopolskie
  • Pracownik biurowy małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458