PRACOWNIK MAGAZYNU/PAKOWACZ
  • Sochaczew
Sochaczew, Sochaczew, Mazowieckie, Polska
SQS HOLDING
20. 9. 2024

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: PRACOWNIK MAGAZYNU/PAKOWACZ
Specyfika zakładu: Pakowanie szyb samochodowych
Miejsce pracy: Sochaczew, woj. mazowieckie
Wymagania :
- Dyspozycyjność do pracy zmianowej
- Znajomość języka polskiego na poziomie dobrym
- Zakres obowiązków:
- Kompletowanie i pakowanie towaru do wysyłki
- Załadunek towaru na samochody
- Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Warunki:
- Umowa o prace
- Wynagrodzenie Podstawowe: 5000 zł brutto/msc + 1800 zł brutto premie kwartalne
- System pracy: 2 zmiany
- Godziny pracy: 6-14; 14-22, pon-pt
- Szkolenie stanowiskowe
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.
Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy

  • Praca Sochaczew
  • Pakowacz Sochaczew
  • Pracownik biurowy Sochaczew
  • Pracownik fizyczny Sochaczew
  • Pracownik produkcji Sochaczew
  • Sochaczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045