Pracownik magazynu - order-picker (Apeldoorn)
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Agencja Pracy PRAMER
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca na magazynie Welkoop przy zbieraniu zamówień na magazynie (zestaw słuchawkowy).

WYMAGANIA:

- znajomość języka angielskiego (komunikatywna)

- prawo jazdy kat.B

- CV (najlepiej w języku angielskim)

- wymagane doświadczenie oraz dostępność na dłuższy okres czasu

- wzrost 180cm

OFERUJEMY:

- legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu CAO

- stałą pracę, gwarancję godzin

- zakwaterowanie (€107 tygodniowo)

- bezpłatny transport do pracy* (dojazd samochodem)

- ubezpieczenie (€35.58 tygodniowo)

- wynagrodzenie: €14.53 brutto/h

- dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%). za nadgodziny (+125-150%)

- wypłaty tygodniowe

  • Praca opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087