Pracownik magazynu order picker Albert Heijn
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
EURO PERSONNEL S.C.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zbieranie zamówień- voice picking możliwy w języku polskim, angielskim i holenderskim
  • Ważne jest, żeby zbierane zamówienia starannie układać na palecie, żeby produkty się na niej mieściły i nie spadły w czasie transportu. Zebrane zamówienie trzeba dotransportować do wyznaczonego do tego miejsca w magazynie, gdzie zostanie skontrolowane i zabezpieczone, a potem zabrane do sklepu. Order pickerzy poruszają się po terenie magazynu elektrycznymi wózkami, na których jest paleta, wiec nie muszą sami pchać czy ciągnąć wózka załadowanego towarami.
  • Przygotowanie do wysyłki: Zapakowane zamówienia są przygotowywane do wysyłki do sklepów Albert Heijn. Order picker może być odpowiedzialny za oznaczanie palet z zamówieniami, sprawdzanie ich zawartości oraz upewnianie się, że są prawidłowo oznaczone.
  • Kontrola jakości: Order picker musi również dbać o jakość zbieranych produktów, sprawdzając, czy nie są uszkodzone, mają odpowiednią datę ważności i spełniają standardy jakościowe.
  • Utrzymanie porządku: Ważnym aspektem pracy order pickera jest utrzymywanie porządku w miejscu pracy. Obejmuje to odkładanie niepotrzebnych przedmiotów, czyszczenie stanowisk pracy oraz dbanie o bezpieczeństwo w magazynie.
  • Inne zadania magazynowe: W zależności od potrzeb, order picker może być zaangażowany w inne zadania magazynowe, takie jak przyjmowanie dostaw, inwentaryzacja czy rozmieszczanie produktów na półkach magazynowych.
  • Praca order pickera wymaga dobrej kondycji fizycznej, umiejętności pracy w szybkim tempie oraz zdolności do precyzyjnego wykonywania zadań.

WYMAGANIA:
  • motywacja
  • dostępność przynajmniej na 3 miesiące
  • znajomość język angirlskiego - mile widziana

OFERUJEMY:
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców w Holandii
  • ubezpieczenie holenderskie - 35,58e/tydz
  • dodatek wakacyjny, urlopowy i zmianowy
  • zakwaterowanie 107e/tydz
  • codzienne darmowe dojazdy do i z pracy na terenie Holandii
  • pomoc polskiego koordynatora
  • cotygodniowe wypłaty na konto
  • możliwość wyjazdu w parze lub w większej grupie znajomych
  • wynagrodzenie zgodne z prawem holenderskim wg stawek wiekowych
  • terminy wyjazdów są elastyczne - w zależności od potrzeb kandydata

Oferujemy pomoc w odzyskaniu podatku i ubezpieczenia Zorg z Holandii!! Zgłoś sie do nas!!! KALKULACJA za DARMO!!!

  • Praca opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392