Pracownik magazynu / Operator wózka widłowego
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
POLMOS BIELSKO BIAŁA S A
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa wózka jezdniowego
  • Załadunek, rozładunek i składowanie towaru
  • Inne prace magazynowe

WYMAGANIA:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych
  • Doświadczenie w pracy w magazynie - mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne (opieka medyczna, dofinansowania i inne)
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy,
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648