Pracownik magazynu / Operator wózka widłowego
  • Starachowice
Starachowice, Starachowice, świętokrzyskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta zajmującego się produkcją mebli łazienkowych poszukujemy kandydatów na stanowisko Magazynier/Operator wózka widłowego

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Przyjmowanie, składowanie, kompletacja i wydawanie materiałów
  • Przyjęcie towaru z produkcji
  • Przygotowanie do wysyłki i załadunek wyrobów
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych, układów sterowania
  • Kontrolowanie stanów magazynowych

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego I WJO
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, systematyczność
  • Dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Pracę w systemie II zmianowym
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

GI Group Poland is acting as an Employment Business in relation to this vacancy.

  • Praca Starachowice
  • Operator Starachowice
  • Operator maszyn Starachowice
  • Pracownik biurowy Starachowice
  • Pracownik fizyczny Starachowice
  • Pracownik produkcji Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690