Pracownik Magazynu (operator suwnicy) / GLIWICE
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Agencja Pracy i Zatrudnienia KS Service
28. 9. 2024

Dla naszego wieloletniego klienta z branży logistycznej aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Firma posiadająca 170 oddziałów na całym świecie jest odpowiedzialna za koordynację międzynarodowych przedsięwzięć logistycznych. W Polsce znajdują się 3 centra logistyczne wspierające branże samochodową. Oddział w Gliwicach zajmuje się magazynowaniem, dostawami i wysyłkami stali dla największych koncernów samochodowych.
Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie 5550 zł brutto + dodatek za pracę w godzinach nocnych 20%,
dla osób nieposiadających UDT na suwnice podstawa wynosi 5050 zł brutto + dodatek za pracę w godzinach nocnych,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
pracę na 3 zmiany (6:00-14:00/ 14:00-22:00/ 22:00-6:00) od poniedziałku do piątku,
szkolenia i egzamin UDT dla zaangażowanych pracowników,
pomoc koordynatora na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia.
Zadania:
prace magazynowe,
przyjmowanie towaru (kontrola dostaw),
przygotowywanie towaru do wysyłki na podstawie dokumentacji, praca na wózku widłowym lub suwnicy - jeśli posiadasz UDT.
Wymagamy:
UDT na suwnice,
doświadczenia jako pracownik magazynu,
UDT na wózki widłowe - mile widziane.
Zainteresowała Cię oferta? Aplikuj jeszcze dzisiaj!
Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286
Jak wygląda proces rekrutacji?
Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
Rekomendacja,
Spotkanie w siedzibie firmy,
Decyzja.

  • Praca Gliwice
  • Operator Gliwice
  • Operator koparki Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392